Jeden den v Paříži xvi

Dorážím k autu a mám neodolatelnou potřebu jet k Louveru (či k Louvru, co lingvisti?) ho ještě trochu líp nafotit než jsem udělal těch pár fotek přes den. Bohužel celý to náměstíčko je nepřístupný a obehnaný zátarasama, ale úplně zbytečně jsem sem nejel, nějaká grupa studentů chce vyfotit, tak jim aspoň dělám radost. Jsou to sympaťáci.

louvre

Akce, která by vás mohla zajímat

Expedice Island a Faerské Ostrovy 2020

louvre a francouzi

louvre a parizani

zajezd do parize

turismus ve francii

eurovikend pariz

Pak už jen směr La Défense a spát. Je kolem půl jedný a uvíznu v dopravní zácpě..

letecky do parize

Tenhle den byl opravdu zajímavej, prošel jsem Paříž od severu k jihu a od východu k západu a viděl z ní 10x víc než za mých pět předešlých návštěv kdy jsem tu strávil dohromady asi tři týdny. Jenže tu s kamarádama, tu pracovně tu s přítelkyní, člověk spoustu věcí přehlídne a pohybuje se jen v zajetejch místech. Paříž je krásná, ale pod pozlátkem je totálně špinavá. Jako ta Seina.

Zajímavý je, že ta špína a pozlátko se v některých částech naprosto mísí, přitom však zůstávaj naprosto oddělený. Upřímně jsem byl tentokrát rád, že míjím tuhle značku.

zajezd do eurodisneylandu

Líbil se vám reportík? Pak pro vás mám za odměnu ještě bonus ve formě tak trochu lepších fotek. Hlavně si pak rozklikněte poslední dvě :)!!!

Tak sdílejte a udělejte z toho virální šílenství!!! 🙂

Autor: Ruben Lang

V pěti letech jsem se při letu z Prahy do Bukurešti zamiloval do létání a cestování. Od té doby jsem se neodmiloval.

2 komentáře na „Jeden den v Paříži xvi“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *