KURZ – Bez cestovky aneb cestovatelem snadno i rychle (i v 65 letech)

negevska poust mizpe ramon
negevska poust mizpe ramon
Negevská poušťfoto: Ruben Lang

Je to překvapivé, ale i v roce 2015 mnoho lidí při cestování nezná alternativy k cestovním kancelářím a spoléhá se pouze na jejich zájezdy. Cestovat za pomoci cestovek je však relativně drahé a navíc neflexibilní jak co se týče času (termínů), tak i programu či úrovně ubytování a služeb – věci jsou prostě dané.

 

Proto si řekněme něco o tom:

Akce, která by vás mohla zajímat

Expedice Island a Faerské Ostrovy 2020

Jak a kde hledat (levné) letenky (bude to taková interaktivní nadstavba tohoto článku)

Jak a kde hledet ubytování a jak pro sebe a pro svou cestu vybrat to správné (to bude interaktivní nástavba tohoto článku)

Dále jak na půjčení auta, pojištění a další podstatné věci, které se vám při cestování budou hodit.

A především

Jak z tohoto mixu znalostí udělat zájezd sobě na míru.

 

Kurz bude částečně workshop, kdy si budeme na konkrétních případech (např. těch, které byste právě rádi vyřešili) věci ukazovat. Vezměte tedy s sebou notebook či tablet, abyste si hledání a informace mohli ihned osahat, budou se vám lépe pamatovat.

 

Před kurzem jste možná přemýšleli o eurovíkendu za 9 000 korun, po kurzu budete větět, jak si udělat minimálně stejně dobrý za 3 500 Kč.

Před kurzem jste možná chtěli jet na 10 dní do Izraele za 25 000 korun, po něm se tam můžete vydat za 10 000 korun. Víkend v Izraeli za 4 000 (včetně jídla)? Žádný problém!

Možná byste chtěli navštívit USA, ale 75 000 korun za dvoutýdenní zájezd vám přijde příliš. Po kurzu se tam budete moct vydat za méně než 35 000 korun.

 

A samozřejmě zůstane i prostor na dotazy.

 

Pokud už toto všechno znáte, ale opustila vás chuť cestovat, můžete přijít na můj další kurz, kde se trochu ponořím do filozofie cestování.

Autor: Ruben Lang

V pěti letech jsem se při letu z Prahy do Bukurešti zamiloval do létání a cestování. Od té doby jsem se neodmiloval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *