Prodej fotověcí Nikon, drona, dalšího foto a video příslušenství a čtyřkolého miláčka Subaru

Dobrý den moji,

konečně přišel ten velký den pročištění sříně a nabídnutí všeho, co je jen trochu zaprášené k prodeji. Především Nikonisté, dronisté a panovideo a panofotografové si přijdou na své. Když jsem to dal vše k sobě, je to slušná nadílka jak pod vánočním stromečkem.

V případě zájmu o jakoukoli z těchto věcí volejte na tel. 775 545 392, vše osobně k vidění a vyzvednutí na Praze 4 – Záběhlice. Na SMS nereaguji, děkuji za pochopení. (nikdy jsem totiž nepřišel na to, proč by měla existovat následující komunikace: Zájemce: dobrý den, máte prosím ještě ….? Já: Ano. A tím sranda končí, toliko vysvětlení.)

Akce, která by vás mohla zajímat

Expedice Island a Faerské Ostrovy 2020

Tedy co tu máme?!

1. Nikon D810 – prodáno, ať slouží

V dobrém stavu, nafoceno 49466 snímků (jakoby na tom nějak extra záleželo), po čištění snímače, 32GB SD karta, nabíječka, baterie (a v krabici nějaký nezajímavý manuály). Super stroj za super peníze.

2. Nikon 24mm f/3,5 tilt-shift – 33.000 Kč.

Super objektiv pro focení architektury a hraní si s perspektivou, já však nevyužiji. Bezvadný stav, měl jsem ho za ty léta venku fakt jen párkrát.

3. Nikon 300mm f/4 – 17.900 Kč.

Prodám tohle super telesklo, ideál na focení papuchalků:)

Papuchalk na skalisku Hafnarhólmifoto: Ruben Lang

4. Nikon 85mm f/1,4D – prodán

Prodám tento super světelný objektiv, pro focení potrétů jasná volba, jiný už pak není potřeba. Věřte tomu nebo ne, ale mám dva. A stačí mi jeden (klidně si můžete vybrat který budete chtít).

5. Nikon 10,5 f/2,8 rybí oko – 7.500 Kč.

Super sklo pro neortodoxní focení. V moderní řeči bych řekl, že to je hipsterská záležitost. Vhodné též pro panoramatické a sférické fotky. Objetiv je upravený a lze s ním fotit i na full frame. V kombinaci s Nodal Ninja Ultimate R1 (který mám v dalším inzerátu) s ním můžete nafotit panoramatickou fotku na 3 snímky.S pluginem Fisheye hemi z něj můžete udělat zajímavé neortodoxní a celkem formální sklo. Cena 8.000 Kč – optika zcela v pořádku, jinak celkem opotřebovaný.

6. Telekonvetor Nikon TC-14EII – prodáno, ať souží

Super telekonvertor od Nikonu. Vhodný pro prodloužení ohniskové vzdálenosti (a tím přiblížení) např. k mému dalšímu objektivu v nabídce, Nikon 300mm (viz výše).

7. Telekonvetor Nikon TC-17EII – prodáno, ať slouží

podobně jako ten předchozí, tento však s prodloužením 1,7x vhodný např. k mému dalšímu objektivu v nabídce, Nikon 300mm (viz výše)

8. Panoramatická stativová hlava Manfrotto 303 SPH – 5.500 Kč.

Jedna z nejlepších hlav (vlastně asi ta nejlepší) pro panoramatické a sférické fotografování. součástí je i leveler pro přesné vodorovné vyvážení.

9. Speciální stativová hlava Nodal Ninja Ultimate R1 + nodal point adapter. – 4.000 Kč.

Prodám tuto speciální stativovou hlavu, která umožňuje snadné focení panoramatických prohlídek. Součástí nabídky je Nodal point adapter, díky kterému snadno vykryjete “slepý úhel” pod stativem a také kroužek pro objektiv Nikon 10,5mm (mám případně ve vedlejším inzerátu). Perfektní pro focení google view prohlídek.

10. Kodak pixpro SP360 4K – Dual pro pack – 5.500 Kč.

Jedna z nejlepších kamer poměr snadnost ovládání/kvalita/cena pro natáčení 360° videí. Stav nového kusu, nějak jsem pro samé focení nenašel čas. Dá se přikoupit housing a natáčet pod vodou, což byl i můj záměr, ale den má jen 24 hodin.

11. DJI Phantom 4 s mnohým příslušenstvím – prodán

Prodám drona DJI Phantom 4 spolu s extra baterií, batohem (do toho se krom drona vejde ještě spousta dalšího, např. fotovybavení), kufrem a filtry (CPL, ND4, ND8 a ND16) pro super obraz. Tento dron byl můj záložní (na expedice  prostě musíte mít dva), moc toho tedy nenalítal, jeho olítanější bratr je už prodaný. něco z tvorby, ať víte, co to umí:

12. Nikon 50mm f/1,8D – prodán

Prodám tohle ikonické sklo v poměru cena/výkon. Za cenu krytky máte slušný sklo, navíc s filtrem.

13. Subaru Forester 2,0 92kw r.v 2005

A nakonec, avšak určitě ne v poslední řadě, Subaru forester 2,0 92Kw, r.v. 2005, najeto 252000 km – 79.900 Kč. Zvýšený podvozek, redukční převodovka, letní 16″ kola (už tak akorát na jedno léto), zimní 15″ kola (ještě celkem dobrý vzorek), plastová vana do kufru + hagusy a rakev Hakr magic 320.- zkrátka a dobře auto, které vám ve městě neudělá ostudu a poradí si s jakýmkoli terénem. 253000km, Bezkonkurenční stroj v poměru užitné vlastnosti/spolehlivost Zn. ozkoušeno Islandem. Toto je velmi pravděpodobně nejspolehlivější generace Forestera, jsou tu vychytány problémy té první, ale ještě nemá žádný kurvítka, které jsou u těch dalších. Autu by svědčilo strávit 2-7 dní v servisu (klempíř) v závislosti do jak moc velkého tip-top stavu byste ho chtěli dát. Motoricky a ve spolehlivosti je však bez problému, má za sebou dvě dlouhé expedice na Island (a další 3 na Faerské Ostrovy) a pro spolehlivost jsem ho kupoval (a osvědčil se).

když se umeje, je to fešákfoto: Ruben Lang
V průsmyku na Západních Fjordech.foto: Ruben Lang
Pod polární září mu to svědčí, navíc u vodopádu Skógafossfoto: Ruben Lang
Když není myčka, pomůže řeka. Na průjezdy ledovcovýma řekama je to expert.foto: Ruben Lang
Poblíž nejzápadněšjího místa Islandufoto: Ruben Lang
Vešli jsme se 4, i s dronem. Co se nevleze do kufru, vejde se do rakve na střeše.foto: Ruben Lang
I na Islandu mají ekvivalent naší dálnice D1. V pohodě projel. Pomalu, ale bez problému. Zdvižený podvozek o 5 cm byl k nezaplacenífoto: Ruben Lang
Před naloděním v Tórshavnu, na Faerských Ostrovechfoto: Ruben Lang

Autor: Ruben Lang

V pěti letech jsem se při letu z Prahy do Bukurešti zamiloval do létání a cestování. Od té doby jsem se neodmiloval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *