akcni letenky do Seattlu USA
Po čase je tu skvělá akce letenek za Západní pobřeží USA. Na tripmonster.no můžete najít letenky z Osla už od 2600 NOK, tedy asi 7 000 kč.

Ze Seattlu je to už jen kousek do Vancouveru, národního parku Olympic, či trochu dál do Yellowstonu, kdy se přejezd ale dá zvládnout za den.

Seattle, kolébka hudebního stylu ‚grunge‘ je nejzelenějším městem USA, najdete na něm slavnou Space needle, monorail, či rybí trhy s létajícíma rybama.

Pro fanoušky letectví je to jen pár desítek minut cesty do Everettu, kde má Boeing svojí výrobní linku – což je mimochodem největší budova na světě. Tam se můžete podívat, jak se staví B-747 či B-787. Jen pár set mil (a opačným směrem) to je též do McMinnville, kde najdete Evergreen Aviation and Space museum, ve kterém se nachází slavná ‚Smrková husa‘, Hughes H-4 Hercules, Spirit of st. Louise a stovky dalších zajímvých letadel v perfektní kondici.

Pro fanoušky nakupování se v Seattlu nacházejí dva velké outlety, kde můžete, vzhledem k jejich velikosti, v klidu strávit pár dní.

Inspirací ‚co tam‘ vám může být moje loňská cesta.

Tak rychle bookujte!!

 

O autorovi: Ruben Lang

 

V pěti letech jsem se při letu z Prahy do Bukurešti zamiloval do létání a cestování. Od té doby jsem se neodmiloval.